CV De Peelpluimen

Gepubliceerd: zaterdag 18 november 2023 Geschreven door CV De Peelpluimen Afdrukken E-mailadres

Peelpluimen en Peelpluimerinnen,

Wat een avond, die 11e van de 11e!

Vele Peelpluimen wisten al op tijd de weg te vinden naar de Gouden Helm en wachtten in spanning af wie nou toch de nieuwe heersers van het Peelpluimenrijk zouden worden. Rond de klok van half negen nam Vorst Rob de microfoon en presenteerde de Dansmarietjes van Carnavalseizoen 2024. Dit zijn dit  jaar maar liefst 9 meiden: Maud Crommentuijn, Lieke Veldhuizen ,Vera de Bijl, Ilse de Bijl, Gwen Krekels, Nora Nooijen , Anne van Cauwenberghe, Anne Evers en Merel Vercoulen. Zij staan dit jaar onder leiding van Dionne Schouten en Anja de Bijl.

Na het prachtige optreden was het tijd om de Jeugdraad van de Peelpluimen te installeren. Maar liefst 15 jongens zijn dit jaar lid van de jeugdraad, te weten: Wouter Arts, Rick Krekels, Mats Kastelijn, Teun Ottenheim, Siem Crommentuijn, Jens Maessen, Stijn Maessen, Juul Bakker, Xem Lagerwaard, Wessel van Helmond, Jop van Teeffelen, Daaf Cuijpers, Noud Ottenheim, Moos Beijersbergen van Henegouwen, Mees Douw van der Krap.

De spanning steeg…

De K.B.O. kwam de zaal binnen met hun tuingereedschap en 4 kliko’s. Tijdens hun werkzaamheden voor Helenaveen Groen waren zij wel iets heel bijzonders tegen gekomen in het park. Iets wat zeer belangrijk is voor ons dorp en wat ze zeker niet in de kliko’s konden laten zitten…

Onder luid applaus kwamen daar tevoorschijn…HET 35E JEUGDRPRINSENPAAR DER PEELPLUIMEN

Jeugdprins Teun III en Jeugdprinses Maud!    en hun adjudanten Mats Kastelijn en Lieke Veldhuijzen

Teun (Ottenheim) is 11 jaar en zit in Groep 8 van Basisschool de Peelparel. Teun  voetbalt bij de JO12 van SV Helenaveen-Griendtsveen en tennist bij TC Helenaveen.
Ook is Teun al een aantal jaren lid van de jeugdraad.

Maud (Crommentuijn) is ook 11 jaar en zit ook in Groep 8 van Basisschool de Peelparel. Maud is opgegroeid in het carnavalsgebeuren met een opa die 20 jaar vorst is geweest en een vader die 11 jaar vorst is geweest! Maud  voetbalt bij het meidenteam van SV Helenaveen-Griendtsveen mo-12 , en ze is al verschillende jaren dansmarietje bij de Peelpluimen.

Jeugdprins Teun III en Jeugdprinses Maud gaan regeren onder hun lijfspreuk:

‘Al schijnt de zon of vriest het dat het kraakt, wij zijn voor de carnaval gemaakt!’  Alaaf!

 

Tegen de klok van 21.45u steeg wederom de spanning in de zaal…

In een filmpje was te zien hoe vorst Rob ‘alles onder controle’ had. Toch ging er even iets mis met de zoektocht naar de nieuwe prins der Peelpluimen. Na wat wikken en wegen wisten de heren van het bestuur het ook niet meer en besloten ze dat ze er even tussenuit moesten. Ze namen het vliegtuig naar de zon en daar werd een fles met een brief de zee ingegooid voor de nieuwe prins. Gelukkig kwam deze fles na een tijdje aan in de Helenavaart en werd deze gevonden door niemand minder dan de 64e prins der Peelpluimen:

Prins Marcel I en Prinses Lindy!

Marcel (Wijnands) is 39 jaar en is geboren in Zeilberg,  Hij woont sinds 2011 samen met zijn prinses Lindy Wijnands-Arts, afkomstig uit Helenaveen
Ze hebben samen 2 kinderen. Aysa en Niek.

 

Prins Marcel I is een echte sportfanaat: Hij is heel veel te vinden op de Tennisvelden TC Helenaveen, en is actief voetballer bij de veteranen van Sv Helenaveen Griendtsveen en is trainer van de JO12. Daarnaast is hij al enkele jaren Voorzitter van TC Helenaveen.Marcel en Lindy zijn op vele activiteiten van de Carnavalsvereniging de Peelpluimen present samen met hun vriendengroep.De Prins is in het dagelijks leven Strategisch Inkoper bij GEA Food Solutions in BakelHobby’s van de Prins zijn dus Tennis en Voetbal en lekker uiteten(Griek) en een potje bier drinken met de vrienden.

Prinses Lindy (Wijnands-Arts) is 38 jaar en is voor haar beroep Psychomotorisch therapeut.Haar hobby’s zijn dansen, zwemmen en tennissen bij TC Helenaveen. Ook is ze voorzitster en leidster van showdance Take Off.Verder houd ze van gezelligheid en samen zijn. Gezellig met vrienden of familie gaan uiteten of wat drinken doet ze dan ook graag. En carnaval vieren hoort hier natuurlijk ook bij!

Samen met hun adjudanten Brian (Bloemendal) en Sjors (Lagerwaard) gaan zij ervoor deze carnaval!

Prins Marcel I en prinses Lindy gaan als 64 e prinsenpaar carnaval vieren in het Peelpluimenrijk onder de lijfspreuk:

‘Voor jong en oud, voor groot en klein, iedereen gelijk, het mooiste feestje vieren we samen in het Peelpluimenrijk!’   Alaaf!

 

 

Rondom de Prins en donateursactie

Op zaterdag 3 februari organiseren we ‘Rondom de Prins’, een zittingsavond met artiesten van eigen bodem! Steek Off en Van Alles Wa zijn al het een en ander aan het bekokstoven. We zijn nog op zoek naar meerdere optredens voor deze avond! Dus wil jij, alleen, als duo of met een groep meedoen met dit spektakel? Meld je dan aan bij een van onze bestuursleden!

Binnenkort komen onze leden weer langs voor de donateursactie. We hopen een mooi bedrag op te kunnen halen zodat we activiteiten kunnen blijven organiseren in het Peelpluimenrijk! Een steunkaart heeft u al voor €10,- en dat is nog niet alles. Met deze kaart heeft u recht op gratis entree op 3 februari bij ‘Rondom de Prins’!

‘LOAT UM GOAN EN LOAT ER GINNE INNE STOAN’

Onze Adverteerders

 • White willow 35 bij 10-b.jpg
 • Adv - Wolwinkel - 17.364_Wolwinkel_RdT_15.09_def.jpg
 • Adv - Wendy Vercoulen 200217 (600 DPI).jpg
 • Adv - Swinkels Electronica Service.jpg
 • Adv - Autoservice Van Neerven.jpg
 • Adv - Komax.jpg
 • Adv - Mertens.jpg
 • Adv - Bussen Schilderwerken - gewijzigde advertentie Weekbericht 2019.jpg
 • Adv - Rico van den Heuvel.jpg
 • Adv - Hotel Eetcafe in d ouwe peel.jpg
 • Adv - Tricho Kapsalon.jpg
 • Adv - Kleuskens.jpg
 • Adv - Linda Haar & Nagelstylist.jpg
 • Adv - Wilma Loverbos.jpg
 • Adv - Kracht bij Afscheid - Black - Weekbericht Helenaveen vaste advertentie 2.jpg
 • Adv - Willem van Cauwenberghe.jpg
 • Adv - Diana Penninx.jpg
 • Adv - Keunen - adv 4Logo+info.jpg
 • Adv - Bij Ilse Fotografie.jpg
 • Adv - Joep van Cauwenberghe.jpg
 • Adv - Walk English .jpg
 • Adv - Gloeiend Design.jpg
 • Adv - Feisty Favorites - Advertentie weekbericht_aav MARJOLEINx.jpg
 • Adv - De Gouden Helm.jpg
 • Adv - Peelland fysiotherapie.jpg
 • Adv - Dorpsraad.png
 • Adv - Optidee.jpg
 • Adv - Therapeutisch Elastische Kousen.jpg
 • Adv - Krekels Autotechniek.jpg
 • Adv - Gastouderopvang Ilse Nooijen.jpg
 • Adv - Chantals Homestyling.jpg
 • Adv - White willow 35 bij 10-b.jpg
 • Adv - Henk Bovee - Nieuwbouw of koophuis.jpg
 • Adv - Martens Milieu.jpg
 • Adv - De oude Eik.jpg
 • Adv - Nellie.jpg
 • Adv - Willem Verhees.jpg
 • Adv - Philipsen Bouw.jpg
 • Adv - Electro Zeegers & van Horen.jpg

Komende Activiteiten

ma 11 dec 2023 20:00 - 22:00 Algemene Dorpsraadvergadering
za 06 jan 2024 12:30 - 13:30 Jeugdwerk Nieuwjaarsactiviteit
za 13 jan 2024 CV de Peelpluimen Receptie Prins Marcel I en Prinses Lindy
zo 14 jan 2024 Voetbalclub - Nieuwjaarsreceptie
wo 17 jan 2024 13:30 - 14:30 Jeugdwerk Jeugdboswachter 2

Afvalkalender

vr 15 dec 2023
GFT - Deurne
vr 22 dec 2023
Plastic, Metaal en Drankkartons
vr 29 dec 2023
GFT - Deurne

Facebookberichten Dorpsraad